• partner_capital
 • partner_capital
 • partner_capital
 • partner_capital
 • partner_capital
 • partner_capital
 • partner_capital
 • partner_capital
 • partner_capital
 • partner_capital
 • partner_capital
 • projektant.eu

 Szanowni Państwo,

Po 10 latach pracy w specjalistycznej i trudnej dziedzinie, jaką stanowi wykonywanie tynków i farb dekoracyjnych, z całą stanowczością mogę oznajmić jedno: wielu twierdzi, że zna technikę i umie to nakładać, jednak efekt na ogół zaprzecza tym deklaracjom. Wynika to z bezlitosnej zasady, że jeśli coś ma za zadanie dekorować, to wysuwa się na pierwszy plan, a wtedy – jeśli dekoracyjne nie jest – to razi brzydotą, rzuca się w oczy każdy nieprzemyślany lub nie dość pewny ruch ręki.
Do większości wzorów z palety oferowanej przez naszą firmę można znaleźć w Internecie filmiki instruktażowe, pokazujące krok po kroku, jak je wykonać poprawnie. Poprawnie od ładnie dzielą jednak potężne metry kwadratowe kosztownego niepowodzenia. Materiały są drogie i choć najczęściej nakłada się je jednym z najprymitywniejszych narzędzi, jakim jest paca stalowa, trzeba mieć w sobie zmysł artystyczny, opanowany warsztat i wieloletnie doświadczenie, żeby przewidywać skutki konkretnych warunków pracy i zadbać o najwyższy standard realizacji zamówienia. Użycie tak prostego narzędzia do tak wymagającej materii gwarantuje wydobycie jej najszlachetniejszych właściwości, pod warunkiem że będzie nim operował specjalista. Trwałość i piękno efektu, uzyskanego za jego sprawą, pozwolą Państwu doznawać przyjemności i satysfakcji z przebywania w wymarzonym wnętrzu.
Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług- zarówno z efektów, jak i z jakości współpracy.

Z wyrazami szacunku
Marcin Kiciński

 

Firma Artwalls pojawiła się na rynku w 2004 roku i od początku swego istnienia specjalizuje się w wykonywaniu tynków i farb dekoracyjnych. Lata intensywnych prac na różnych materiałach zaowocowały stałym partnerstwem z wyselekcjonowanymi markami sprawdzonych i niezawodnych produktów, do których należą STO, Benjamin Moore, Cap Arreghini, Oikos, Rivedil, Fox czy Dekorator. Opracowaliśmy także własne autorskie propozycje faktur i kolorów, których niebanalne wersje zaspokajały gusta najbardziej wymagających klientów. Z tego też powodu przystąpiło do regularnej współpracy z nami wielu cenionych architektów oraz dekoratorów wnętrz. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy zaprezentować klientowi nie tylko możliwości wykorzystania i łączenia różnych technik i efektów dekoracyjnych, ale też wskazać metody na uzyskanie powierzchni o oczekiwanych parametrach wytrzymałościowych.

Bardzo często klienci głowią się nad wyborem efektu dekoracyjnego na ścianie, który będzie pasował do określonego rodzaju płytek, kamienia lub tapety, przez co tracą wiele cennych godzin na odwiedzanie kolejnych punktów handlowych. Eliminujemy ten czasochłonny proceder, proponując Państwu skorzystanie z oględzin naszego przedstawiciela, który na miejscu budowy/remontu, dysponując wszelkimi wzornikami i próbkami – doradzi najwłaściwszy projekt. Wykonujemy także próbki indywidualne na zamówienie.

Przez lata działalności wykazaliśmy się swoimi umiejętnościami przy realizacji licznych, prestiżowych zleceń, do których należy wykonanie tynków czy to we wrocławskich restauracjach - Akropol, Flavours, a także w Legnicy - Cubana , Złoty Las w Lubachowie, czy Yammie w Krakowie, czy to w innych punktach handlowych i usługowych (we Wrocławiu w budynku Times , klatki schodowe budynków wielorodzinnych przy ul. Przystankowej, ul. Więziennej, trzy punkty jubilerskie Łyko, City Park – Poznań). Nasze najnowsze prace znajdziecie Państwo w Skytower (Fitness Academy, Jolli, część biurowa) oraz teatrze Capitol (czarny stiuk na zapleczu).

 

 

stony internetowe interclick.pl